Главная » Заграница » МВС Польщі змінює політику щодо робочих мігрантів

МВС Польщі змінює політику щодо робочих мігрантів

Міністерство внутрішніх справ Польщі, планує задіяти нову міграційну політику. На сьогоднішній день, з огляду на проблеми ринку праці в Польщі, в найближчому майбутньому, Польщі може знадобитися істотне збільшення робочої сили. Тобто, через стрімкий виїзд безлічі поляків за кордон на постійне місце проживання, Польща вже почала відчувати гострий брак робочої сили.

Економічна політика Польщі буде спрямована на пошук працівників за кордоном з відповідними компетенціями, з метою задоволення людського ресурсу на ринку праці. При цьому, визначені сфери, в яких будуть посилені механізми, які посилюють безпеку держави, в процесі боротьби і протидії незаконній міграції і посилення потоку трудових мігрантів.

Така стратегія імміграційної політики, буде зосереджена на циклічній і короткочасній імміграції з урахуванням потреб ринку праці в певних компетенціях з урахуванням залучення повернення поляків з Заходу, при цьому створюючи систему асиміляції приїжджих працівників, які планують залишитися в Польщі.

Слід розписати, що таке асиміляція. Асиміляція – це уподібнення, засвоєння іноземців, які покликані замінити, втрату однієї частини соціуму (або цілого етносу) своїх відмінних рис і їх заміна на запозичені у іншій частині (іншого етносу). В цілому, це етнокультурне зрушення в самосвідомості певної соціальної групи, раніше представляло іншу спільність у плані мови, релігії чи культури. Якщо говорити простими словами – поляки хочуть зробити з приїжджих, місцевих жителів, які сповідують їхню релігію, культуру, і традиції, для заміщення демографічної просадки населення, з метою заміщення та потреб в робочій силі.

Якщо в майбутньому демографічна ситуація Польщі не поліпшиться, і не буде видимих ​​результатів за фактом повернення поляків з еміграції і масштабах повернення на батьківщину, то в зв’язку з цим, будуть розглядати можливість початку активних заходів для міграції з метою переселення з обраних країн з урахуванням потреб ринку праці та економічної політики.

Даний механізм відбору буде враховувати кваліфікацію, вік, і фактори, які допоможуть швидкій інтеграції в новому суспільстві, одним з таких чинників може бути знання мови. При цьому, іноземцям залишать нагадування про те, що вони все ж таки не корінне населення і вони будуть мати ряд обмежень. Міграційну політику проводитимуть за концепцією чільної культури, яка встановлює емігрантам певні межі функціонування в державі, а не так, як діють по моделі мультикультурності. Однак, дану політику має ще затвердити уряд Польщі. Міграційну політику Польщі будуть оновлювати кожні три роки, в залежності від факторів впливу на кінцевий результат.

источник

Добавить комментарий